uždaryti

"Boutique" stiliaus viešbučiai Egipte

Boutique viešbučiai - tai ypatingo stiliaus viešbučiai, kurie nėra standartiniai ar įprasto dizaino. Dažniausiai šie viešbučiai yra nedideli, savito interjero, aptarnavimo. Gali būti netgi įrengti labai prabangiai. Lokacija turi nemažą reikšmę. Vieni įkurti senamiesčiuose, kiti vaizdingose vietovėse. Šis stilius paplitęs tik porą dešimtmečių. Rinkitės kitokį - ypatingą poilsį

Viešbutis Tabos regione - TOBYA BOUTIQUE HOTEL. Šio viešbučio puiki vieta - netoli Izraelio siena, Jordanija. Viešbutis pastatytas kalno papėdėje ir tik per kelią iki jūros. Interjeras yra labai įdomus ir savitas. Kiekvienas kampelis ir kambarys yra tarsi atskiras meno kūrinys, papuoštas originaliais paveikslais ir statulėlėmis. Apipavidalinimas visiškai neprimena arabiško stiliaus, tačiau jo neįmanoma pavadinti ir visiškai šiuolaikiniu. Gyvenant Tobya Boutique Hotel atsivers ne tik galimybė ramiai pailsėti, tačiau ir nukeliauti į Šventąją žemę, Jordaniją, iki Mozės kalno ir šv. Kotrynos vienuolyno.

Viešbučiai - svečių namai Fajumo oazėje. Gyvenant Fajumo oazėje galima aplankyti daug įspūdingų ir dar masiškai nelankomų vietų: Arūno ežeras, Melionų slėnis, Banginių slėnis, Wadi Rajan slėnis, Havara, Lišt ir Maidumo piramidės.

Viešbučiai Sivos oazėje. Apsistojus Sivos oazėje tiesiog būtina aplankyti Orakulo šventyklą, Šali miestelio griuvėsius, nuvažiuoti prie druskos ežerų. Viena iš įdomiausių pramogų - safaris apylinkėse iki saulėlydžio arba su nakvyne dykumoje. Taip pat galima išsimaudyti karštųjų versmių baseinuose.

  

  

<<<