uždaryti

"Boutique" stiliaus viešbučiai Turkijoje

Boutique viešbučiai - tai ypatingo stiliaus viešbučiai, kurie nėra standartiniai ar įprasto dizaino. Dažniausiai šie viešbučiai yra nedideli, savito interjero, aptarnavimo. Gali būti netgi įrengti labai prabangiai. Lokacija turi nemažą reikšmę. Vieni įkurti senamiesčiuose, kiti vaizdingose vietovėse. Šis stilius paplitęs tik porą dešimtmečių. Rinkitės kitokį - ypatingą poilsį

Viešbučiai Antalijos senamiestyje - Kaleici. Nakvynei pasirinkę šiuos viešbučius turėsite galimybę gyventi pačioje miesto širdyje, vaikščioti siauromis gatvelėmis, kuriose galima rasti kavinukes, restoranus, parduotuves ir turkiškas pirtis. Tačiau nebūtinai laiką leisti senamiestyje. Galėsite vykti į ekskursijas ar nuomotu automobiliu pasiekti tolimesnius taškus. Aplinkui rasite ne tik antikinius miestus, tačiau ir gamtos ar pramogų parkus. Atostogų metu galėsite aplankyti: Termesos, Perge, Faselio antikinius miestus, Kuršunlu, Laros ir Diudeno krioklius, Giojniuko kanjoną, Antalijos vandens atrakcionų parkus bei daug kitų vietų. Patogus susisiekimas su Antalijos miestu tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus vasaros sezono metu.

Viešbučiai Alanijoje. Nakvodami šiuose viešbučiuose būsite visiškai šalia Alanijos pusiasalio pilies. Būnant kiek aukščiau ant kalno atsiveria nuostabi ne tik Alanijos miesto, tačiau kalnų bei uosto ar raudonojo Kizilkule bokšto panorama. Laiką galima leisti vaikštant siauromis kalno gatvelėmis. Vakarinius išėjimus gali paįvairinti apsilankymai kavinėse ar restoranuose kalno papėdėje, kur pro langus galėsite grožėtis vakarinio miesto žiburiais ar saulėlydžiu. Po Alanijos miestą galima keliauti nuomotu automobiliu, motoroleriais ar visuomeniniu transportu. Kiek atokesnes vietas galėsite pasiekti nuomotu automobiliu. Tikrai verta aplankyti: Dimčaj upės restoranus, Dim stalaktitų ir stalagmitų olas, Sapadere kanjoną, Siedros antikinio miesto griuvėsius, Damlatašo olas, Kiek toliau yra Anamuro griuvėsiai ir Mamuros pilis. Šias vietas pasiekti galima važiuojant serpentinais - tiesiog užburiantis vaizdas. Nuo Antalijos oro uosto iki Alanijos miesto yra apie 130 km. Patogus susisiekimas su Antalijos miestu tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus vasaros sezono metu.

Viešbučiai Stambule - Sultanahmet rajone. Gyvendami šiame rajone galite rinktis didesnius ar mažesnius, pigesnius ar brangesnius viešbučius. Visuomeninio transporto sistema yra pakankamai patogi pasiekti ir kitas miesto dalis, tačiau būtent iš Sultanahmet rajono pasieksite lankomiausias vietas pėsčiomis: Top Kapi rūmus, Sofijos soborą, Žydrąją mečetę, Didijį turgų, Siuleimanijos mečetę. Naudojantis tramvajais, metro ar laivais galima nuvykti iki Taksim aikštės, Istiklal gatvės, Dolmabahče rūmų ir kitų įdomių ir vertų dėmesio vietų. Turkish Airlines vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Stambulą triskart savaitėje. Taip pat galima pasiekti Turkijos didžiausią miestą tiesioginiais skrydžiais iš Rygos su Turkish Airlines arba Air Baltic.

Dėl viešbučių užsakymo kreipkitės telefonu 8 682 50560 arba info@margos.lt

   

   

<<<