uždaryti

Ši kelionė tinka asmenims, kurie nori keliauti pačiomis paprasčiausiomis sąlygomis, kuriems nereikia komforto. Beveik visą kelionės laiką praleidžiame dykumoje, kurioje atsiveria nuostabūs vaizdai - kalnų ir kopų formos. Kelionės programa daugiau pritaikyta meditacijomis ir joga užsiimančioms grupėms. Taip pat nėra išsamaus pasakojimo apie šalies istoriją, o tik trumpas supažindinimas su objektais ir aplinka. Nemaža atkarpa (laiko) yra nukeliaujama kupranugariais.

Kelionės programa

1 diena. Atvykimas į Šarm el Šeichą. Pervežimas į 2*-3* viešbutį Nuveiboje su vakariene ir pusryčiais.

2 diena. Po pusryčių visureigiais važiuojama į dykumą. Pirmiausia lankomės slėnyje Wadi Ghazala, vėliau Mayet Melehis (vanduo trykštantis iš uolos) vietovėje (pasivaikščiojimas 1-2 valandų). Toliau dykuma keliaujame iki kito slėnio - Wadi Khudra. Galima pažvelgti į Ein Khudra oazę. Kiek vėliau važiuojame link uolos su senoviniais įrašais. Ant šios uolos galima rasti netgi nabatėjų laikų įrašų, vėlesnių krikščioniškų įrašų ir simbolių. Pamažu važiuojame į Abu Ghadyate vietovę ir ruošiamės stovyklą nakvynei. Lengva vakarienė ir nakvynė Abu Ghadyate.

3 diena. Prasideda kelionė kupranugariais. Pirmiausia lankomės Nawamis. Tai yra senosios kapavietės, kurioms kaip manoma yra daugiau nei 5000 metų. Kapavietės apvalios ir pastaytos iš smiltainio luitų, viduje buvo rasta papuošalų ir įkapių, pagamintų iš kriauklių. Vienintelis šviesos šaltinis ir įėjimas - pro angą vakarinėje pusėje. Vėliau pamažu keliaujame link kito slėnio - Wadi el Keri. Čia pailsime nuo kelionės, lengvai užkandame ir atsigaiviname arbata. Pailsėję įsikuriame stovyklą nakvynei. Laisvas laikas. Lengva vakarienė ir nakvynė Wadi el Keri.

4 diena. Lengvi pusryčiai stovykloje ir ruošiame kupranugarius kelionei. Dienos metu kelionė su pertraukomis kupranugariais. Pasiekiame Gebel Baraka kalną. Hududa (Hududa – beduinų kalba reiškia smėlio kopą) vietovė. Atvykstame link Wadi el Hududa slėnio ir kuriame stovyklą. Keliaujant kupranugariais atsiveria nuostabios vėjo ir smėlio sukurtos formos. Lengva vakarienė ir nakvynė Wadi el Hududa.

5 diena. Po lengvų pusryčių ruošiamės išvykti iš stovyklos. Dienos metu kelionė su pertraukomis kupranugariais. Palengva pasiekiame Wadi Gebi slėnį ir Motaharat vietovę. Kuriame stovyklą, lengva vakarienė ir nakvynė stovyklavietėje.

6 diena. Po lengvų pusryčių paliekame stovyklą ir keliaujame iki šv. Kotrynos vienuolyno tarp šv. Kotrynos ir Mozės kalnų. Vienuolyno lankymas. Po pietų kopimas į kalną. Vakarienė ir nakvynė svečių namuose arba beduinų stovykloje.

7 diena. Po pusryčių pervežimas į 2*- 3* viešbutį Nuveiboje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pervežimas į Šarm el Šeicho oro uostą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Visi programoje numatyti pervežimai
2 nakvynės viešbutyje Nuveiboje su pusryčiais ir vakarienėmis
5 nakvynės dykumoje palapinėse arba miegmaišiuose
Lengvas maitinimas ir vanduo kelionės dykumoje metu
2 dienas pervežimai visureigiais
3 dienas keliavimas kupranugariais

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Skrydis Vilnius - Šarm el Šeichas - Vilnius arba Varšuva - Taba - Varšuva
Egipto viza
Gyvenant viešbutyje Nuveiboje visi gėrimai už papildomą mokestį

Arbatpinigiai
Asmeninės išlaidos

Pastabos:
Kaina nurodyta asmeniui viešbutyje gyvenant dviviečiuose kambariuose, dykumoje gyvenant dvivietėse palapinėse arba miegmaišiuose

Programoje numatytų vietų lankymo eiliškumas gali keistis

Minimalus keliautojų skaičius 10 asmenų

Kaina asmeniui nuo 1260 Lt