uždaryti

Egipte Raudonosios jūros pakrantėje Jums netrukdys miesto šurmulys ir garsi muzika. Čia galėsite pasinerti į save.

 

Viešbutis-stovykla įsikūręs netoli Nuveibos miestelio – Sinajaus pusiasalyje Egipte. Teritorija ant jūros kranto. Tikras poilsis ir laikas sau. Viešbučio nameliai ant jūros kranto, natūrali gamta, kalnai, puikiai tinka jogos, kalanetikos, kvėpavimo ar tiesiog įvairioms praktikoms. Nuostabus “švarus” oras, ramybė, sustojęs laikas, saulės pasveikinimas rytais ir nuostabus saulėlydžio peizažas.
Nuveibos miestelis negali pasigirti triukšmingais naktiniais klubais, didžiuliais prekybos centrais, tačiau patys svarbiausi dalykai yra: bankai, super marketai, vaistinės, keletas kavinių ir restoranų. Nuveiboje galima išvysti turizmo mažiau paliestą gyvenimą – gatvėmis blaškosi būreliai ožkų ar avių, gali atklysti kaimenė kupranugarių.
Paprastas, natūralus maistas ir įvairi vietinė virtuvė. Meniu suderinsime individualiai (vegetarams, veganams, taip pat žaliavalgiams). Šalia viešbučio esančiame turgelyje galėsite įsigyti šviežių ar egzotiškų vaisių.

Kaina asmeniui nuo 959 Lt

Kas yra įskaičiuota į šią kainą:
Apgyvendinimas - 7 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis
Pasitikimas oro uoste ir pervežimas iki stovyklos

Mes taip pat galime pasirūpinti Jūsų skrydžiu ir medicininių išlaidų draudimu

Užsiregistruokite telefonu 8 678 17678

Stovyklos datos:

2013 11 03-10
2013 11 10-17
2013 11 17-24

Kodėl savo pirmosioms stovykloms pasirinkome Sinajų? 

Tai visapusiškai svarbi ir gera vieta. Sinajaus pavadinimas žinomas jau labai senai. Tačiau dėl paties pavadinimo diskusijos vyksta iki šiol. Kokia yra tikroji Sinajaus pavadinimo kilmė? Hebrajų kalba jis vadinamas Har Sinai, taip pat žinomas kitas - Horebo kalnas. Horeb galėjo reikšti karštį - perkeltinę saulės prasmę, sinai arba sin kildinama iš šumerų kalba vadinamos mėnulio deivės. Sin-ah - neapykanta hebrajų kalba. Žydų daug kas nemėgo ir pabėgę iš Egipto jie klaidžiojo po dykumą ir šiame pusiasalyje. Dar viena prielaida - žodis seneh (aramėjų kalba sanya) - krūmas, kuriuo apsireiškė Dievas (degantis krūmas). Taip pat hebrajų kalboje sinai reikšmė yra dyglys (dygliuotas krūmas). Kito - Horebo pavadinimo kilmė gali būti susijusi su Adomo ir Ievos išvarymu iš Rojaus. Dievas prie sodo vardų paliko degantį kardą. Hherev - kardas (hebrajiškai).
Kiti žinomi šio (arba šalia esančio) kalno pavadinimai:
Har ha Elohim - Dievo kalnas
Har Bašan - dantis
Har Gebnunim - tikras kaip sūris
Tur Sina - Korane minimas kalno pavadinimas

Žvelgiant į Sinajų iš "žemiškosios pusės" čia yra puikus ir sausas klimatas, todėl žiemos metu nėra labai šalta (ne kalnuose, o pajūry) ir vasaros mėnesiais nejaučiamas alinantis karštis kaip kitur. Vietomis jūra gali ir banguoti, tačiau nedidelėse įlankose vanduo ramus. Iš pirmo žvilgsnio regis kas čia ypatingo. Kad suprasti Sinajaus grožį ir gėrį paprasčiausiai reikia čia atvykti. Įvairiaspalvės uolienos, kalnų kontūrai, raižyta pakrantės linija, smėlio ir koralų pakrantės, jokios pramonės (net ir turizmas čia nėra išplėtotas)


 

    

Šokis – jis išlaisvina ir sustiprina pasitikėjimą. Autentiškas šokis dykumoje, ant jūros kranto ar kalnų apsuptyje, lydint gamtos stichijų improvizacijoms – neapsakoma prabanga minčių ir kūno laisvei.
Loreta Gasiūnaitė – vaikų ir jaunimo teatro režisierė, scenos judesio ir šokio terapijos užsiėmimų vadovė, 5 ritmų pradininkės Gabriel Roth šokio praktikė. Domisi japonų KABUKI bei šokio BUTOH filosofija. Trijų vaikų mama, kurianti gėrį ne tik saviems, bet ir visiems aplinkui.

Keliaujame į saulėtąjį, magišką Sinajų. Ten – sustojęs laikas, ilgas žiūrėjimas į jūrą ir – žinoma saulė. Noriu pakviesti Jus kartu atrasti kitą keliavimo, poilsio pusę, atsikratyti 5* principo, atpalaiduoti savo mintis, prarasti laiko suvokimą, įsiklausyti į gamtos ritmus.
Indrė Šliogerytė – stovyklos vadovė. 6 metus dirbo įvairiose šalyse kelionių vadove. Praktikuoja jogą, domisi sveika gyvensena. Įvairių renginių ir projektų organizatorė, kultūros vadybininkė.

.. ir tu gali tiesiog būti.
Margiris Klenavičius – daugiau nei 10 metų dirba kelionių vadovu Artimųjų Rytų šalyse, šiuo metu vadovauja ir kelionių agentūrai. Jį žavi Rytų kultūra, menas ir keliavimas lėtai, neskubant.