uždaryti
ŠVENTOSIOS ŽEMĖS PAŽINTINĖ PROGRAMA SU POILSIU PRIE NEGYVOSIOS JŪROS
 
Kelionės datos:
 
Kelionės programa:
 
1 diena. Atvykimas į Tel Avivą. Pasienio formalumai. Pervežimas į 3* viešbutį Jeruzalėje (apie 70 km). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į viešbutį prie Negyvosios jūros (apie 115 km). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
3 diena. Laisvas laikas prie Negyvosios jūros. Nakvynė 3* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis.
4 diena. Pusryčiai viešbutyje. Pervažiavimas link Jordanijos ir Izraelio pasienio (apie 90 km). Susijungiame su Jordanijos grupe ir važiuojame link Betliejaus. Ekskursija Betliejuje: Kristaus gimimo bazilika, Pieno grota. Vakarienė ir nakvynė 3* viešbutyje.
5 diena. Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija Palestinoje: Mar Saba vienuolynas, Hebronas, Herodiumas, Saliamono baseinai. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
6 diena. Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija Jeruzalėje: Raudų siena, Via Dolorosa, Kristaus kapo bazilika, Alyvų kalnas, Getsemanės sodas. Po ekskursijos šventąjame mieste važiuojame link Taybeh miestelio. Pagal galimybę degustacija alaus darykloje. Vėliau važiuosime į šiaurę link Galilėjos ežero. Apsilankome Jordanite - krikšto vietoje. Nakvynė 3* viešbutyje Tiberijaus mieste.
7 diena. Pusryčiai viešbutyje. Kapernaumas (duonos ir žuvies padalinimo vietos), Galilėjos jūra, Safedas, Nazaretas, Haifa.  Po ekskursinės programos važiuojame link Tel Avivo. Registruojamės 3* viešbutyje. Nakvynė viešbutyje Tel Avive.
8 diena. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Už papildomą mokestį miesto turas. Pervežimas į Tel Avivo oro uostą. Pasienio formalumai. Skrydis.
 
Į kainą įskaičiuota:
Programoje numatyti pervežimai
Ekskursinė programa
Vietinis gidas ekskursijų metu
1 nakvynė Jeruzalėje su vakariene ir pusryčiais
2 nakvynės prie Negyvosios jūros su vakarienėmis ir pusryčiais
2 nakvynės Betliejuje su pusryčiais ir vakarienėmis
1 nakvynė Tel Avive su pusryčiais
 
Į kainą neįskaičiuota:
Skrydis
Draudimas
Asmeninės išlaidos
 
Kelionės kaina asmeniui 2789 Lt
 
Pastabos:
Mažiausias vykstančiųjų skaičius - 10 asmenų
Apgyvendinimas dviviečiuose numeriuose
Kelionės metu lankomų objektų eiliškumas gali keistis
Kelionės organizatorius neatsako už pasienio tarnybų priimtus sprendimus
 
Daugiau informacijos ir užsisakykite telefonu +370 699 90691, rašykite į booking@margos.lt arba užeikite į mūsų biurą Vilniuje J.Galvydžio g. 11b-1