uždaryti

Alanija (Alanya) – Antalijos provincijos kurortinis miestas Turkijos pietuose, prie Viduržemio jūros, Tauro kalnų papėdėje. Alanija yra 130 km į rytus nuo Antalijos, mieste gyvena apie 400 000 gyventojų. 2000 m. Alanija įtraukta pretendentu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Švelnus Viduržemio jūros klimatas, supantis natūralus gamtos grožis ir istorinis palikimas leido Alanijai tapti populiariu turizmo centru. Miestas aptarnauja apie 9 % (1,1 mln.) į Turkiją atvykstančių turistų ir pritraukia apie 13 % užsienio investicijų į nekilnojamą turtą. Nuo 1999 m. miestui vadovauja meras Hasanas Sipahioglu (Hasan Sipahioğlu). Dėl natūralios strateginės vietos, ant nedidelio Viduržemio jūros pusiasalio, Tauro kalnų papėdėje, įsikūręs miestas buvo Ptolemėjų dinastijos, Romos imperijos, Bizantijos ir Osmanų imperijos taikiniu. Alanija ypač suklestėjo valdant Seldžiukų dinastijos sultonui Aladinui keikubatui I-ajam. Iki šiol išliko jo statyta Alanijos tvirtovė, Kizil Kulė (turk. Kızıl Kule) (Raudonasis bokštas) ir uostas.

 Žiemos mėnesiais klimatas čia švelnus ir puikiai tinka ramaus poilsio mėgėjams. Gatvėse nėra tiek šurmulio kiek vasaros metu. Kadangi šiame mieste gyvena ne tik turistai, tai žiemą veikia parduotuvės, yra veikiančių kavinių, barų, kursuoja visuomeninis transportas. Siūlome apgyvendinimą ne tik viešbučiuose su maitinimu, tačiau ir apartamentuose. Tokį poilsį jau seniai yra pamėgę Skandinavijos turistai, vokiečiai, olandai.

Viešbučiai:

Pavadinimas Kategorija Maitinimas Kaina Lt Svetainė
Şavk Hotel 4* pusryčiai ir vakarienės 485 čia
Kahya Hotel 4* pusryčiai ir vakarienės 459 čia
Kahya Hotel 4* viskas įskaičiuota 660 čia
Grand Okan Hotel 4* pusryčiai ir vakarienės 515 čia
Taç Premier 4* pusryčiai ir vakarienės 485 čia
Taç Premier 4* viskas įskaičiuota 719 čia
Royal Palm 4* viskas įskaičiuota 635 čia
Lila Apartments apartamentai be maitinimo 395 čia
Akya Apartments apartamentai be maitinimo 709 čia

Viešbučio kaina "nuo" nurodyta asmeniui dviviečiame numeryje už 7 nakvynes
Apartamentų kaina "nuo"  nurodyta už apartamentus už 7 nakvynes

Galimos ir kitos apgyvendinimo trukmės.
Užsakomųjų tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į Antaliją žiemą nėra.

Pervežimų kainos Antalijos oro uostas - viešbutis - Antalijos oro uostas

Esant grupei iki 8 asmenų grupės kaina nuo 800 Lt
Esant grupei nuo 9 iki 15 asmenų kaina asmeniui nuo 75 Lt
Esant grupei 16 ir daugiau asmenų kaina asmeniui nuo 60 Lt

Šias ir kitas keliones galite užsisakyti paskambinę 8 678 17678, rašykite info@margos.lt arba užeikite J.Galvydžio g. 11b-1, Vilniuje