uždaryti

Autorinė Margirio Klenavičiaus programa
"Minties stovykla"
skirta žmonėms, kurie nori būti su savo mintimis: vieni galbūt norės praktikuoti jogą, kiti norės medituoti, treti – nieko nekalbėti. Tačiau visi galės būti kartu, vieni šalia kitų. Stovyklą įkursiu Egipte – Sinajaus pusiasalyje – viešbutyje ant jūros kranto. Tai paprastas ir ramus viešbutis su patogumais kambariuose. Čia nėra animacijos komandų ir vakaro programų. Pageidaujant ruošiamas vegetariškas maistas. Teritorijoje yra išsidėstę vasarnamiai. Praktikos įmanomos paplūdimyje, pavėsinėje, vasarnamių terasoje.

Klimatas Sinajaus pusiasalyje rudens ir žiemos metu yra pakankamai švelnus, taip pat jūros vanduo po vasaros yra dar pakankamai įšilęs todėl maloniai tiek dienos metu, tiek vakare galima mėgautis ramios jūros vandeniu. Bangavimo šioje vietoje taip pat beveik nėra nes viešbučio teritorija išsidėsčiusi ant įlankos kranto.

Atvykusiems į stovyklą bus pasiūlytos išvykos į Mozės kalną ir šv. Kotrynos vienuolyną, Petros miestą Jordanijos karalystėje, Šventąją žemę ir prie Negyvosios jūros. Taip pat pageidaujantiems visiškai atsiskirti – nakvynę dykumoje. Nakvynė dykumoje paprastai būna keliolika ar net keliasdešimt kilometrų nuo asfaltuoto kelio. Vežamas maistas ir vanduo, palapinė statoma kalnų papėdėse. Čia joks gidas ar kelionės vadovas nepasakos istorijos, nekalbės apie papročius.

Kelionės data 2013 10 27 – 2013 11 03

Kelionės kaina asmeniui nuo 965 Lt

Kelionės programa

1 diena. Spalio 27 d. Skrydis Vilnius – Šarm el Šeichas. Pasienio formalumai. Pervežimas iš oro uosto iki Nuveibos miestelyje esančio viešbučio – stovyklos. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2-7 dienos. Spalio 28 d. – lapkričio 2 d. Laisvas laikas. Pusryčiai ir vakarienės viešbutyje. Nakvynės viešbutyje. Laisvo laiko metu galima organizuoti keliones į Jordaniją – Petros miestą, Izraelį ir Palestiną, Mozės kalną ir šv. Kotrynos vienuolyną, nakvynę dykumoje atsiskyrus ir kt.

8 diena. Lapkričio 3 d. Pervežimas į Šarm el Šeicho oro uostą. Pasienio formalumai. Skrydis Šarm el Šeichas – Vilnius

Į kelionės kainą įskaičiuota:
7 nakvynės 2* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis dviviečiuose numeriuose
Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas
Lydinčio vadovo paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Skrydis Vilnius – Šarm el Šeichas – Vilnius nuo 1600 Lt
Egipto viza apie 30 JAV dolerių
Draudimas
Asmeninės išlaidos
Papildomos pramogos ir ekskursijos

Pastabos:
Pasikeitus degalų kainoms kelionės kaina gali keistis
Mažiausias keliaujančių skaičius 16 asmenų
Priemoka už apgyvendinimą vienviečiame numeryje 210 Lt

Užsisakykite telefonu 8 678 17678, rašykite booking@margos.lt arba užeikite į mūsų biurą Vilniuje J.Galvydžio g. 11b-1