uždaryti

 

Lietuvos Venecija - Panemunės pilys

1 diena.

Ryte išvykstame iš Vilniaus.Pro Raudondvarį sukame Jurbarko plentu Vilkijos link. Lietuviškieji Tatrai -“kalnų miestelis” Vilkija garsėjo kaip bene pirmoji Lietuvos muitinė prie Nemuno. Kiek tolėliau Nemuno - Dubysos santakoje Seredžius, besipuikuojantis Palemono piliakalniu, Belvederio pilis, Vėliuona. Neilgai trukus - Raudonės pilis, Panemunės pilis bei Skirsnemunė ir Mituvos – Nemuno santakoje jau 1611m. miesto teises gavęs Jurbarkas. Aplankysime legendomis apipintą Rambyno kalną, Bitėnų kapinaites, Vydūno ir M. Jankaus kapus.Nakvynė Svencelėje.

2 diena.

 Vykstame į Ventės ragą - tikrą rojaus kampelį gamtos mylėtojams. Tai labiausiai į vakarus nutolęs Šilutės raj. taškas. Aplankome paukščių žiedavimo stotį, apžiūrime ornitologijos muziejų. Toliau keliaujame į Mingės (Minijos) kaimą, kuris dėl savo unikalaus gamtovaizdžio dar vadinamas „Lietuviškąja Venecija“. Kelionę tęsiame į Rusnę. Esant galimybei aplankysime etnografinę žvejo sodybą.Kelionę užbaigiame Švėkšnoje – Šilutės rajono miestelyje, kuriame aplankome gotikinio stiliaus raudonų plytų bažnyčią, tai pat senąjį Švėkšnos dvaro sodybos kompleksą, turintį architektūrinę, istorinę, urbanistinę, kraštovaizdinę vertę ir yra vienas iš gražiausių ir geriausiai tvarkomų Žemaitijos parkų. Kelionė namo.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu;

kelionės vadovas;

ekskursinė programa.

Nakvynė keturviečiuose nameliuose.

Į kainą neįskaičiuota:

Įėjimai į lankomus objektus.

Raudonės pilies bokšto lankymas: suaugusiems – 2 Lt/asm., moksleiviams – 1 Lt/asm.;

Veliuonos dvaras: suaugusiems – 2 Lt/asm., moksleiviams – 1 Lt/asm.;

M. Jankaus muziejus: 2 Lt/asm., gidas grupei – 10 Lt;

Vydūno muziejus: suaugusiems – 6 Lt, moksleiviams, studentams, pensininkams – 3

Lt;

Ventės rago ornitologinė stotis: 2 Lt/asm. gidas grupei – 40 Lt;

A. ir J. Juškų muziejus: 2 Lt/asmeniui.

Pusryčiai: nuo 10 lt asmeniui.

Dėl tikslios kelionės kainos grupei ir norėdami užsisakyti skambinkite telefonu 8 69990691, rašykite booking@margos.lt arba užeikite į mūsų biurą Vilniuje J.Galvydžio g. 11b-1