uždaryti

Pavasario žiedai - Šventoji Žemė

Jeruzalė - Betliejus - Beit Džala - Mar Saba - Hebronas - Jerichas - šv. Jurgio vienuolynas - Negyvoji jūra - Nablus - Tell Balata - Sebastija

Pavasaris - vienas iš gražiausių metų laikų. Dykuma taip pat apsipila žiedais. Kalvos nušvinta rožine spalva - migdolai krauna žiedus. Kalvos sužaliuoja. Tai pats geriausias metas pamatyti pavasario žiedus. Šios pažintinės kelionės metu artimiau susipažinsime su Šventosios Žemės daugialype kultūra (arabų, izraelitų, romėnų, graikų), religija, žmonėmis . Tai nėra piligriminė kelionė ir į šį kraštą pažvelgiama nepopuliariu būdu.

Kelionės data 2013 03 05-12

Kelionės programa

1 diena. Skrydis į Tel Avivo (Ben Guriono) oro uostą. Pervežimas į viešbutį Jeruzalėje. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė 3* viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija pėsčiomis Jeruzalėje. Vakarinė (Raudų) siena - kadaise buvusios didžiulės šventyklos dalis, keturi senojo miesto kvartalai (žydų, arabų, krikščionių ir armėnų), Kristaus kapo bazilika, Rokfelerio muziejus. Laisvas laikas senamiestyje. Šviesos šou Dovydo bokšte. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Vakarų krantą - Betliejų. Betliejus yra vienas iš pagrindinių krikščionybės religinių centrų. Kristaus gimimo bazilika, Pieno grota, Piemenėlių pieva. Kaip manoma viejoe iš olų glaudėsi piemenėliai, kai jie gavo žinią, kad gims kūdikėlis - Dievo sūnus. Pietūs vietiniame restorane. Po pietų važiuojame link Beit Džalos miestelio. Saliamono baseinai - kadaise aprūpindavę vandeniu Jeruzalės miestą, Herodionas, kalnuose pastatytas Mar Saba vienuolynas (į vienuolyno vidų moterims įeiti negalima). Sienų menas šalia Rakelės kapavietės. Vakarienė ir nakvynė 4* viešbutyje Betliejuje.

4 diena. Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į Hebrono miestą (al Khalil) - Vakarų kranto verslo ir kultūros centrą. Ibrahimi mečetė, senamiestis, moterų kooperatyvas. Pietūs. Ekskursija Hebrono stiklo fabrike. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Betliejuje.

5 diena. Pusryčiai viešbutyje. Vykstame link Jericho miesto. Tai vienas seniausių miestų pasaulyje. Deja iš senojo miesto likę tik griuvėsiai. Lankysimės šv. Jurgio vienuolyne, esančiame Judėjos dykumoje. Gundymų kalnas ir pakilimas keltuvu. Tell as Sultan. Hišamo rūmai. Vakarienė ir nakvynė 3* viešbutyje Jeriche.

6 diena. Pusryčiai viešbutyje. Važiuosime link Negyvosios jūros. Tai tarsi vienas iš pasaulio stebuklų. Šios jūros vanduo turi begalę gydomųjų savybių. Maudynės jūroje. Važiuojame į Auja ekologijos centrą. Čia galima susipažinti su dykumos augmenija ir gyvūnija. Turas pėsčiomis po slėnį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai viešbutyje. Važiuojame į Palestinos kultūros ir verslo centrą - Nablus miestą. Gerųjų samariečių mozaikų muziejus - vienas iš trijų pasaulyje esančių. Tell Balata - antikinio miesto griuvėsiai. Jokūbo šaltinis. Sebastija - daugelio kultūrų atspindys: kananitų, izraelitų, romėnų, herodiečių, graikų, bizantiečių. Vakarienė vietos restorane. Nakvynė 3* viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai viešbutyje. išvykimas į oro uostą.

Kelionės kaina asmeniui gyvenant dviviečiame numeryje nuo 4425 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Skrydis Ryga - Tel Avivas - Ryga
Visi programoje numatyti pervežimai
Vietinio gido paslaugos
Lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
2 nakvynės Jeruzalėje 3* viešbutyje
2 nakvynės Betliejuje 4* viešbutyje
2 nakvynės Jeriche 3* viešbutyje
1 nakvynė Nablus 3* viešbutyje
Pusryčiai ir vakarienės
Įėjimai į programoje numatytus objektus
Pietūs 3 ir 4 kelionės dienas

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Nuvykimas iki Rygos oro uosto
Išvykimo mokestis iš Izraelio
Arbatpinigiai gidui ir vairuotojams
Asmeninės išlaidos
Gėrimai maitinimų metu
Programoje nenumatyti maitinimai

Registracija kelionei vyksta iki 2013 01 03. Vėliau kelionės kaina gali keistis

Registracija el. paštu info@margos.lt arba telefonu +370678 17678

Šias ir kitas keliones galite užsisakyti paskambinę 8 678 17678, rašykite info@margos.lt arba užeikite J.Galvydžio g. 11b-1, Vilniuje