uždaryti

KAUNAS - 1 dienos ekskursija

Apie 8:30 išvykimas iš Vilniaus. Keliaujame link antrojo pagal dydį Lietuvos miesto ir laikinosios sostinės – Kauno. Pirmiausia vyksime link Pažaislio vienuolyno ansamblio*.  Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblis yra vienas puikiausių brandžiojo baroko architektūros šedevrų Šiaurės rytų Europoje. Ansamblis išsidėstęs nuostabioje vietoje. Šiandien čia gyvena Šv. Kazimiero kongregacijos seserys.  Ekskursija po ansamblį*. Vėliau vykstame link Lietuvos Zoologijos sodo*. Čia susipažinsime su įvairiais gyvūnais, gyvenančiais ne tik Lietuvoje, bet ir atokiausiuose žemės kampeliuose. Pažvelgsime į juos iš arti. Deja galimybės prisiliesti nėra. Pažintinė ekskursija zoologijos sode*. Pasigrožėję gamtos gyventojais važiuosime į Kauno miesto centre įsikūrusį vieno iškiliausių ir žinomiausių pasaulyje Lietuvos menininkų M.K.Čiurlionio dailės muziejų*. Ekskursiją po muziejų*. Po muziejaus lankymo patrauksime link Kauno senamiesčio. Gidas supažindins su miesto istorija, apžiūrėsime pagrindinius statinius: Perkūno namus, miesto rotušę, Kauno katedrą. Laisvas laikas Kauno miesto senamiestyje. Galite aplankyti jaukias kavines ar tiesiog pasigrožėti architektūra.
Vakare grįžimas į Vilnių.

Kelionės kaina moksleiviams nuo 65 Lt

Moksleivius pagal nustatytą tvarką privalo lydėti mokytojai

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė turistiniu autobusu
Gido – grupės vadovo paslaugos
Ekskursija po Kauno senamiestį

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
*Mokami objektai (Pažaislio vienuolyno ansamblis 10 Lt, zoologijos sodas 12 Lt, M.K.Čiurliono dailės muziejus 6 Lt), ekskursijos objektuose 5 Lt
Asmeninės išlaidos
Maitinimas

Pastabos:
Įėjimo bilietų kainos gali keistis
Kelionės kainai nuolaidos netaikomos
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis
Įėjimo bilietams į M.K.Čiurlionio dailės muziejų taikomos nuolaidos: taikoma moksleiviams, studentams ir tarptautinį studento pažymėjimą (ISIC) turintiems lankytojams, būtinosios tarnybos kariams, pensininkams.
Dėl muziejaus rekonstrukcijos darbų neveikia „XX a. pradžios Lietuvos dailės“, „Senosios Lietuvos dailės (XVI – XIX a.)“  ir „Liaudies meno“ ekspozicijos.
Zoologijos sode taikomos nuolaidos įėjimo bilietams: moksleiviams, studentams, senjorams, pateikusiems pažymėjimus.
Pažaislio vienuolyno ansamblio įėjimo bilietams taikomos nuolaidos: vaikams, mokiniams, senjorams – 5 Lt. Vaikai iki 6 m. ir neįgalieji įleidžiami nemokamai.
Asmenys, kuriems taikytinos nuolaidos, prieš pirkdami bilietą privalo pateikti nuolaidas suteikiantį pažymėjimą.

Šias ir kitas keliones galite užsisakyti paskambinę 8 699 90691, rašykite info@margos.lt arba užeikite J.Galvydžio g. 11b-1, Vilniuje