uždaryti

Trakai. 1 diena

Trakai – senoji Lietuvos sostinė. Čia susipynusi šimtmečių istorija, kultūra ir nuostabi gamta. Tai ne tik salos pilis, tačiau ir dvarai, karaimų bendruomenė bei jos kultūrinis ir kulinarinis paveldas.
Ryte išvykstame iš Vilniaus link Trakų. Ekskursija Trakų salos pilyje. Tai vienas iš ne tik Trakų, bet ir visos Lietuvos simbolių. Ekskursija pilyje. Vėliau mūsų laukia kulinarinė kelionės dalis - tai čia gyvenančių karaimų bendruomenės išsaugotas turtas. Kibinų gaminimo pamokėlė, trumpa istorija. Galiausiai pačių kibinų skanavimas. Ragausite ne tik savo kibiną, bet ir būsite pavaišinti kitu kibinu, sultiniu ir karštu gėrimu. Šis skanus malonumas trunka kiek daugiau nei valandą. Laisvas laikas pasivaikščiojimui po salą ir Trakų miestelį. Esant geram orui galima paplaukioti laiveliu.
Grįžtame į Vilnių.

Kelionės kaina asmeniui 70 Lt

Minimalus keliautojų skaičius – 30 asmenų

Į ekskursijos kainą įskaičiuota:
Kelionė turistiniu autobusu
Gido-grupės vadovo paslaugos
Ekskursija Trakų salos pilyje
Kibinų gamybos pamokėlė

Į ekskursijos kainą neįskaičiuota:
Įėjimo bilietai į Trakų salos pilį-muziejų (suaugusiems 14 Lt, studentams ir moksleiviams 6 Lt, senjorams 8 Lt)
Asmeninės išlaidos ekskursijos metu
Leidimas fotografuoti ar filmuoti (mėgėjiška kamera) 4 Lt

Keliautojų registracija telefonu arba el. paštu. Užsiregistravus minimaliam keliautojų skaičiui siunčiamos sąskaitos apmokėjimui ir kelionės sutartys. Informacija, reikalinga registruojantis:
Keliaujančių vardai ir pavardės
Kontaktinis telefono numeris
Kontaktinis el.pašto adresas

Pastabos:
Įėjimo bilietų kainos gali keistis
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis

Šias ir kitas keliones galite užsisakyti paskambinę 8 699 90691, rašykite info@margos.lt arba užeikite J.Galvydžio g. 11b-1, Vilniuje