uždaryti

2012m. lapkričio 17d. -26d.

1 diena. Skrydis Vilnius – Europos miestas – Tel Avivas. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį Palestinoje – Betliejuje. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių lankome Betliejaus Jėzaus gimimo baziliką, kurios požemiuose yra sidabrinė žvaigždė, žyminti kūdikio gimimo vietą. Vėliau einame link Pieno grotos, kur dominuoja baltos spalvos uoliena. Kaip manoma čia Dievo motina maitino kūdikėlį ir jos pienas uolienas pavertė stebuklingomis. Keliaujame link Beit Sahuro miestelio, kur lankysime Piemenėlių pievą. Šioje vietoje piemenims apsireiškęs angelas pranešė apie Dievo gimimą. Laikas pietums. Vykstame link Mar Saba vienuolyno, šalia kurio atsiveria kvapą gniaužiančios panoramos. Į vienuolyną įleidžiami tik vyrai. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Betliejuje.

3 diena. Po pusryčių važiuojame į šiaurinę Šventosios žemės dalį. Lankome Nazareto miestą: Mergelės Marijos ėmimo į dangų bazilika. Joje yra Lietuvos dovanotas Marijos paveikslas, vaizduojantis Aušros Vartų Marijos paveikslą. Vykstame į Kaną – vestuvių vietą, kur Kristus vandenį pavertė vynu. Lankomės ant Taboro - atsimainymų kalno. Laikas pietums. Po pietų trumpas pasiplaukiojimas laiveliu po Galilėjos ežerą. Lankomės Tabhoje ir duonos padalinimo bažnyčioje. Grįžimas į Betliejų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių važiuojame į Jeruzalę. Senasis miestas: Betesda baseinas – anot evangelijos pagal Joną tai buvo gydymo vieta – musulmonų kvartale. Vėliau einame link Kristaus nuplakimo ir pasmerkimo myriop koplyčios. Pasiekiame Vakarų sieną – dar žinomą kaip Raudų siena. Eidami kryžiaus keliu pasiekiame Kristaus kapo baziliką, kurią yra pasidalinę keletas konfesijų – maldos laiką, bazilikos dalis, pareigas. Laisvas laikas ar ba pasivaikščiojimas po Jeruzalės sienas.

5 diena. Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio. Važiuojame link Judėjos dykumoje esančio švento Jurgio vienuolyno, kurį supa nuostabūs vaizdai. Tęsiame kelionę link Negyvosios jūros, kuri tarsi vienas iš gamtos stebuklų – gydanti daugybę ligų. Maudynės jūroje. Keliaujame toliau į pietus link Aravos pasienio netoli Eilato miesto. Pasienio formalumai. Patenkame į Jordanijos karalystę. Pervežimas į stovyklą dykumoje Wadi Rum slėnyje. Vakarienė ir nakvynė stovykloje.

6 diena. Po ankstyvų pusryčių trumpas safaris dykumoje visureigiais. Safario metu aplankomas nedidelis beduinų kaimelis ir grožimės įspūdingomis gamtos sukurtomis formomis. Pervežimas į kalnuose esantį Wadi Musa miestelį. Lankomės Petros mieste. Petra – nabatėjų kalnuose iškaltas miestas – įspūdingos kapavietės, antikinis teatras, kolonų gatvė, bazilikos. Petroje lankomės lydimi gido ir klausydamiesi jo pasakojimo apie šį nepakartojamą miestą. Registruojamės viešbutyje. Nakvynė 3* viešbutyje.

7 diena. Po pusryčių einame į Petros miestą. Šią dieną nelydi gidas ir laisvas laikas pažvelgti į miestą kitomis akimis. Yra daugybė vietų kur atsiskyrus galima pamedituoti, pasigrožėti kalnais, apžiūrėti vietinių gyventojų ž beduinų sukurtais sidabro papuošalais. Po pietų išvykstame link Jordanijos sostinės Amano. Registruojamės 3* viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Po pusryčių lankomės antikiniame Džerašo mieste. Vėliau vykstame į Madabą. Šiame nedideliame miestelyje yra bažnyčia, kurioje galima išvysti seniausią Šventosios žemės žemėlapį – mozaiką. Taip pat šis miestas žinomas kaip mozaikų gaminimo vieta. Čia net vykdomos specialios valstybinės žmonių su negalia integravimo programos. Nakvynė viešbutyje Amane.

9 diena. Po ankstyvų pusryčių važiuojame link pasienio su Izraeliu. Pasienio formalumai. Atvykimas į Izraelį. Važiuojame link Jericho miesto. Tai sakoma yra seniausias pasaulyje miestas. Tai mena tik keletas likusių apgriuvusių sienų. Taip pat šalia stūkso Gundymų kalnas. Čia Jėzus buvo gundomas velnio. Keltuvu pasikeliame į kalno šlaite statytą vienuolyną. Vėliau važiuojame link Tel Avivo. Trumpas apžvalginis turas po miestą ir Jafą. Nakvynė viešbutyje.

10 diena. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Tel Avivas – Europos miestas – Vilnius.

Kelionės kaina asmeniui  6335 Lt gyvenant dviviečiame kambaryje

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Skrydis maršrutu Vilnius – Europos miestas  - Tel Avivas – Europos miestas  -  Vilnius
Visi programoje numatyti pervežimai
Vietinio gido paslaugos ekskursinės programos metu
Lietuviškai kalbančio kelionių vadovo paslaugos
4 nakvynės 4* viešbutyje Betliejuje su pusryčiais ir vakarienėmis
1 nakvynė stovykloje Wadi Rum slėnyje Jordanijoje su vakariene ir pusryčiais – su bendrais patogumais
2 valandų safaris visureigiais Wadi Rum slėnyje
1 nakvynė 2*-3* viešbutyje Wadi Musa miestelyje su pusryčiais
2 nakvynės 3* viešbutyje Amane su pusryčiais
Įėjimo bilietai į programoje numatytus objektus

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Išvykimo iš Izraelio mokestis   ~ 30 USD,
Išvykimo iš Jordanijos mokestis ~ 12 USD
Draudimas
Asmeninės išlaidos

Pastabos:
Pase esant Libano, Jungtinių Arabų Emyratų, Irano, Indonezijos, Sirijos  vizoms galimos papildomos procedūros pasienyje;
Kelionė nėra piligriminė – lankomos vietos svarbios ne tik religiniu aspektu;
Kelionė yra vidutinio sunkumo – tam tikromis dienomis nueinamas atstumas pėsčiomis yra gana didelis;
Kelionių organizatorius neatsako už pasienio tarnybų priimtus sprendimus;
Maldos namuose ir vienuolynuose apranga turi būti kukli: tiek kelnės, tiek sijonai privalo dengti kelius, pečiai turi būti pridengti, kai kur moterims reikia dengti galvas;
Kai kuriuose viešbučiuose alkoholiniai gėrimai yra neparduodami;
Viešbučiuose apgyvendinimas dviviečiuose numeriuose;
Nakvynė viešbučiuose vienviečiuose numeriuose už papildomą mokestį;
Organizatorius pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą;
Keliautojų skaičius – mažiausiai 10 asmenų.

Šias ir kitas keliones galite užsisakyti paskambinę 8 678 17678, rašykite info@margos.lt arba užeikite J.Galvydžio g. 11b-1, Vilniuje