uždaryti

Artimiausios kelionės autobusu

 
 
 
 
 
 
Kviečiame keliauti autobusu:
 
 

Zakopanė - Krokuva - Velička 3d./2n.

05.27– 05.29 G*

SUPER TOP kaina 109 EUR  (3 vietos)

Svaiginančios Austrijos alpės 5d./4n. 

06.08– 06.12

TOP kaina 228 EUR

Slovėnija - ežerų ir kalnų apsuptyje 5d./4n.

06.08– 06.12

TOP kaina 228 EUR

Varšuva - Koperniko mokslo centras 1d.

06.10 G*

TOP kaina 39 EUR (8 vietos)

Saksonijos Šveicarijos gamta - Drezdenas - Meisenas - Berlynas 4d./3n. 

06.10– 06.13 G*

SUPER TOP kaina 145 EUR  (10 vietų)

Čekijos kalnų miražai 4d./2n.

06.10– 06.13 G*

SUPER TOP kaina 109 EUR (12 vietų)

Kroatija - Istrijos pusiasalio perlai 7d./6n. 

06.10– 06.16 G*

TOP kaina 375 EUR (11 vietų)

Slovakijos kalnų panorama 4d./2n. 

06.15– 06.18 G*

TOP kaina 119 EUR (14 vietų)

Amžinoji Italija - visi keliai veda į Romą 6d./4n.  

06.15– 06.20 G*

SUPER TOP kaina 219 EUR  (12 vietų)

Zakopanė - Krokuva - Velička 3d./2n.

06.16– 06.18 G

TOP kaina 129 EUR

Paslaptingoji Moravija - Brno 3d./2n. 

06.17– 06.19 G*

SUPER TOP kaina 109 EUR (12 vietų)

Šveicarija - ežerų, kalnų ir krioklių šalis 6d./5n.

06.18– 06.23 G*

SUPER TOP kaina 269 EUR (10 vietų)

Auksinė Rusija.Pskovas - Sankt Peterburgas 5d./3n. 

06.21– 06.25 G*

TOP kaina 209  EUR (5 vietos)

Praha - Karlšteinas - Karlovy Varai 4d./2n. 

06.22– 06.25 G*

TOP kaina 99  EUR (14 vietų)

Čekijos kalnų miražai 4d./2n.

06.23– 06.26 G*

TOP kaina 124  EUR (16 vietų)

Zakopanė - Krokuva - Velička 3d./2n.

06.24– 06.26 G*

TOP kaina 129  EUR (12 vietų)

Serengečio safario ir Heidės pramogų parkai - Brėmenas 4d./2n.

06.24– 06.27 G*

TOP kaina 134  EUR (10 vietų)

Saksonijos Šveicarijos gamta - Drezdenas - Meisenas - Berlynas 4d./3n. 

06.24– 06.27 G*

TOP kaina 150  EUR (10 vietų)

Slovėnija - ežerų ir kalnų apsuptyje 5d./4n.

06.28– 07.02 G*

TOP kaina 228  EUR (14 vietų)

   
   
   
 
 
Daugiau informacijos info@margos.lt arba tel. 868250560
<<<